سلاااام شبتون بخیر🌸
قبل از اینکه پیشنهادمو بگم،می خوام یه چیزی براتون تعریف کنم:
چند روز پیش داشتم از جلو به پیتزا فروشی رد می شدم،دیدم ملت خانوادگی صف کشیدن که پولاشونو خرج پیتزا کنن.😁
یه سرچ ساده کردم، دیدم یه پیتزا تک نفره با کیفیت مناسب از ۳۰۰ تومان شروع میشه به بالا.🤦♂🥴
یعنی اگه ۵ نفر باشید ۳ تا پیتزا بخرید با مخلفاتش بیش از یک میلیون تومان باید هزینه کنید.