eitaa logo
تدریس یار پایه چهارم
14.3هزار دنبال‌کننده
7.1هزار عکس
12.4هزار ویدیو
17.1هزار فایل
اینجا همونجایی هست که بهت کمک میکنه تا با خیال راحت از معلمی لذت ببری. تمام مطالب کانال رایگان می باشد .تنها یک صلوات برای اموات بفرستید . برای #تبلیغات هم پیام دهید @teacherschool
مشاهده در ایتا
دانلود
مسئله های ضرب 👇👇 1- کشاورز 340 کیلوگرم گندم کاشت. اگر درپایان سال 9 برابر،گندم برداشت کند.چند کیلوگرم گندم برداشت کرده است؟   2-      خیار کیلوئی 270 تومان و نارنگی 490 تومان میباشد.برای خرید 3 کیلو خیار و 6 کیلو نارنگی ،چند تومان باید بپردازیم؟     3-      آقای حسینی ماهیانه 253000تومان حقوق می گیرد.حقوق او در 3ماه چند تومان می شود؟     4-      اگر قیمت پسته 7800 تومان باشد.قیمت محصول پسته یک باغ که 40 کیلوگرم بوده ،چه قدر است؟     5-      یک کارخانه در هر ساعت 600 کارتن که در هرکدام 40 بسته پودر لباسشوئی است تولید می کند.این کارخانه در 30 ساعت چند بسته پودر لباسشوئی تولید می کند؟     6-      قیمت یک دفتر 300 تومان است .قیمت یک کتاب داستان از 3 برابر قیمت دفتر 70 تومان بیش تر است.قیمت کتاب داستان چند تومان است؟
مناسب پایه ۳تا۶ کسر پرینت رنگی و پرس و مگنت می توانید برش دهید. به کسر توجه نکنید 😁